Серед звільнених із російського полону - старший сержант Олексій Коркушко з Овруччини

Для Овруцької громади — знову радісна звістка.

На цьому 15 травня наголосили в Овруцькій міській раді.

“У п’ятницю, 15 травня, відбувся черговий обмін полоненими між Україною та Росією, у межах якого додому повернулися 205 українських Захисників. Це перший етап масштабного обміну у форматі «1000 на 1000».

У цій позитивній новині є гарна звістка й для нашої громади, адже серед звільнених із російського полону — наш земляк, старший сержант Олексій Леонідович Коркушко, 20.11.1993 року народження, який перебував у полоні з квітня 2022 року.

Після довгих років очікування, болю, молитви та надії — він нарешті на рідній землі, за яку мужньо боровся.

Щиро дякуємо Олексію Леонідовичу за стійкість, незламність духу, вірність присязі та любов до Батьківщини. Низький уклін і особлива вдячність мамі Захисника — Галині Миколаївні Мошківській — за материнську силу, витримку, віру та невтомне очікування сина.

Разом із рідними та всією громадою радіємо поверненню нашого воїна додому та продовжуємо вірити й чекати кожного українського Захисника і Захисницю”, - йдеться в інформації.

Нагадаємо, 15 травня 2026 року з російського полону повернулися воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. До Житомирщини повертаються 10 захисників. Також було звільнено двох військових Коростенської громади.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X