У Коростені відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Коростенська громада вкотре засвідчила свою повагу до пам’яті загиблих та вдячність усім, хто боронив рідну землю.

Про це розповіли у Коростенській міській раді.

“За участі заступника міського голови Олександра Синицького, представників виконавчого комітету міської ради та районної військової адміністрації до меморіалу загиблим воїнам було покладено квіти. Присутні схилили голови у хвилині мовчання, віддаючи шану полеглим захисникам і всім жертвам воєн.

Допоки живе пам’ять — живуть імена. Допоки живуть імена — не згасає правда про їхній подвиг і жертовністі”, - йдеться у повідомленні.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X