Під час обміну полоненими вдалося повернути двох військових з Коростенської громади

На рідну землю під час обміну було повернуто двох захисників з Коростенської громади.

Про це 15 травня повідомив міський голова Коростеня Володимир Москаленко.

“Громадо, гарна новина! В рамках обміну двоє наших земляків повернулися з російського полону: Сергій Мороз та Олександр Копишинський, якого, на жаль, всього місяць не дочекався батько”, - зазначив міський голова Коростеня.

Копишинський Олександр Сергійович, 1997 року народження, військовослужбовець 54 окремої механізованої бригади, який зник безвісти у районі Сєвєродонецька 16 червня 2022 року.

Мороз Сергій Вадимович, 1997 року народження, матрос 36 окремої бригади морської піхоти, який зник у районі Маріуполя.

Нагадаємо, 15 травня 2026 року з російського полону повернулися воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. До Житомирщини повертаються 10 захисників.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X