12 та 13 червня в навчальних закладах громади відбулася остання хвиля випускних вечорів – особлива й хвилююча подія, на яку випускники чекали протягом усіх одинадцяти років навчання. Зокрема, минулої п’ятниці, 12 червня, журналістка «Коростеньмедіа» побувала на святковому балу Коростенського міського ліцею №7, який пройшов у міському Палаці культури.

5 червня перші коростенські одинадцятикласники зробили крок назустріч новому життю. Для когось цей день почався хвилюванням перед дзеркалом, для когось — останнім шкільним фото з однокласниками, а для батьків став моментом, коли раптом так гостро відчувається, як швидко минає час.

Останні дні коростенці активно обговорюють у соцмережах питання можливого закриття 20 садочку, що на Ковельському, і ще трьох закладів дошкільної освіти – 1, 7 та 15. Яка ж насправді доля цих ЗДО у Коростені – про це під час радіоетеру на «Коростень ФМ 107.5» розповіла начальниця відділу освіти Алла Краснокутська.