З ворожої неволі повернули захисників з Житомирщини: є й з Коростеня та району

Сьогодні для України та Житомирщини особливо радісний день. В рамках обміну десять наших земляків повернулися з російського полону.

Про це 15 травня повідомив керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

“Це жителі Житомира, Брусилова, Іршанська, Іванкова, Бердичева, Коростеня, Поліського, Сорокова та Красногірки.

Попереду в них довгий шлях відновлення та реабілітації, але найголовніше вже сталося - вони на рідній землі та скоро побачаться з рідними та близькими.

Дякуємо нашим незламним героям та всім, хто боровся за це повернення й продовжує працювати, щоб кожен українець знову був удома. Вітаємо хлопців та бажаємо скорішого одужання кожному захиснику”, - написав у соцмережі Віталій Бунечко.

Нагадаємо, 15 травня 2026 року з російського полону повернулися воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X