В Овруцькій громаді протягом трьох днів — 28, 29 та 30 січня 2026 року — відбудеться відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-землякам, які полягли у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

27 січня відбулося засідання комісії Овруцької міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Івана Коруда.

На Коростенщині поліцейські викрили чоловіка в незаконному збуті вибухових пристроїв і боєприпасів. Днями правоохоронці затримали 20-річного жителя Овруцької громади під час продажу небезпечних предметів. Нині йому повідомлено про підозру, а заборонений «товар» – вилучено.