Весь Овруч залишиться без світла: на кілька годин відключатимуть електроенергію

В Овручі 23 січня з 14-ї до 17-ї години буде відключено електропостачання.

Про це повідомили в Овруцькій міській раді.

"Шановні мешканці міста Овруч! Повідомляємо, що сьогодні, 23 січня 2026 року, у зв’язку з технічними причинами, орієнтовно з 14:00 до 17:00 по всій території міста Овруч буде здійснено відключення електроенергії для всіх споживачів. Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та врахувати зазначену інформацію під час планування своєї діяльності. З міркувань безпеки наполегливо просимо заздалегідь вимкнути чутливі електричні прилади з розеток", - наголосили в мерії.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X