Сьогодні, 27 січня, внаслідок ускладнення погодних умов на території громади склалася небезпечна ситуація на дорогах.
На цьому зранку наголосив Овруцький міський голова Іван Коруд.
“Із 1-ї години ночі тривають опади у вигляді дощу, який через низьку температуру повітря одразу замерзає, утворюючи ожеледицю.
У зв’язку з цим частково призупинено рух громадського транспорту. Також з міркувань безпеки шкільні автобуси сьогодні не вийшли на маршрути, тому учні закладів загальної середньої освіти нашої громади сьогодні навчаютимуться дистанційно.
Наразі комунальні служби працюють над усуненням наслідків негоди: залучено комунальну техніку та двірників. Працівники КП «Овруч» вже здійснили посипання основних вулиць у східній частині міста — вул. Металістів, Богдана Хмельницького та Івана Богуна. Наразі відповідні роботи тривають на вулиці Київській”, - заззнасив мер Овруча.
Із 6-ї години ранку двірники КП «Гарне місто» розпочали посипання тротуарів на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків. Водночас працівники з благоустрою КП «Овруч» приступають до посипання тротуарів на головних вулицях міста — Тараса Шевченка, Київській, Героїв Майдану та Відродження. До виконання відповідних робіт буде залучено максимум наявних сил і засобів, зокрема, й працівників Овруцької міської ради.
“Силами працівників старостинських округів здійснюється посипання найбільш складних ділянок шляхів — підйомів і спусків. Орієнтовно о 7-й годині ТОВ БК «Будальянс груп» розпочне посипання доріг обласного значення, зокрема за маршрутами Овруч – Словечне та Словечне – Овруч (через Норинськ).
Прошу всіх жителів з розумінням поставитися до складної погодної ситуації. Плануючи поїздки власним транспортом, будьте особливо обережними на дорогах, дотримуйтеся безпечного швидкісного режиму та необхідної дистанції”, - звернувся до містян Іван Коруд.