На Коростенщині працює мобільно-вогнева група ДФТГ №1 на рахунку якої вісім збитих російських БпЛА. Вони працюють по ворожих цілях спареними кулеметами 1883 року, а 3 квітня, у день ракетно-дронового обстрілу Коростеня, МВГ збила над містом «шахед».

З 20 по 26 квітня в Коростені з 8-ї до 18-ї години на Пашинах по вулиці Козака за кошти міського бюджету проводитиметься безкоштовна стерилізація безпритульних собак, а також платна стерилізація домашніх улюбленців. Детальніше про це на «Коростень ФМ 107.5» розповіла лікарка ветеринарної медицини Наталія Притула.