На державній автотрасі в Коростенському районі почали наносити дорожню розмітку

На Житомирщині розпочали наносити дорожнє маркування на міжнародній дорозі.

Про це 21 квітня розповіли у Службі відновлення та розвитку інфраструктури Житомирської області.

«Розпочато роботи з влаштування дорожньої горизонтальної розмітки на державній дорозі міжнародного значення М-07 Київ – Ковель - Ягодин. Задіяна спеціалізована розміточна платформа, що призначена для нанесення горизонтальної дорожньої розмітки безповітряним способом «Шміль-11Б». Попередньо на дорожньому покритті магістралі проведено ліквідацію дрібних вибоїн, пошкоджень та тріщин пневмоструменевим методом.

Дорожня розмітка є невід'ємною частиною системи безпеки дорожнього руху, яка встановлює режим і порядок руху, допомагає водіям та пішоходам орієнтуватися на дорозі. Функція дорожнього маркування полягає в забезпеченні безпеки, підвищенні пропускної здатності доріг та зменшенні кількості ДТП», - зазначили у Службі.

dorrozkor210426 1

dorrozkor210426 2

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X