Працівники Коростенської РВА провели весняну толоку

Напередодні Дня довкілля працівники Коростенської військової адміністрації провели весняну толоку.

Про це 19 квітня паписав на своїй сторінці у Facebook Олег Рябой.

“Об’єднавши зусилля, прибрали прилеглі території, впорядкували клумби та подбали про чистоту і благоустрій. Такі ініціативи не лише змінюють простір навколо, а й нагадують про важливість турботи про природу. Вона починається з простих щоденних дій. Прибирати після себе, не залишати сміття, свідомо ставитися до простору навколо.

Саме з таких кроків формується культура поваги до довкілля.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до спільної справи та зробив свій внесок у чистоту і благоустрій громади. Продовжуємо працювати в цьому напрямі й надалі”, - написав Рябой.

673954361 122266344404062310 366975827814518647 n

674985011 122266344428062310 2454578825458780460 n

675210505 122266344326062310 6092904565143593110 n

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X