Днями до правоохоронців надійшло повідомлення про вибух у селі Добрині Іршанської громади. На місці події працювали слідчо-оперативна група Коростенського райуправління поліції, вибухотехніки ГУНП в області та кінолог зі службовим собакою.

Упродовж минулої доби рятувальники Житомирщини 13 разів виїжджали на ліквідацію наслідків негоди. Зокрема, 4 рази - прибирали повалені дерева з автошляхів, ще дев’ять — допомагали водіям, які опинилися в складних дорожніх умовах.