Вночі 14 січня росія вдарила по обʼєктам енергетики й громадам у Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та Херсонській областях. Загалом під час атаки росіяни використали 113 ударних дронів та 3 балістичні ракети.

Сьогодні разом з енергетиками Житомирщини, представниками спеціальних служб та благодійниками працюємо в громадах, що постраждали внаслідок російських ударів.