Неподалік м. Коростень Житомирської області вантажний поїзд зійшов з рейок. Двоє працівників бригади ушпиталені. За попередніми даними це сталось внаслідок детонації — ймовірно російського БПЛА типу Shahed. Наразі на ділянці відбуваються відновлювальні роботи. Через це низка поїздів 22 грудня будуть курсувати із затримкою від 3 годин, зокрема й потяги з Польщі.