У Коростенській громаді назвали дату можливого повернення школярів до класів

З понеділка, 2 лютого, по середу, 4 лютого включно, буде продовжене дистанційне навчання. Вже з 5 лютого учні мають повернутися до очного навчання як у міській, так і в сільській місцевості Коростенської громади.

Про це в ефірі «Коростень ФМ 107.5» розповіла заступниця начальника відділу освіти – Ірина Кагукіна.

«Чи може ця ситуація змінитися – не знаю. Варто зважати на загальну безпекову ситуацію в країні. Водночас є сподівання, що вже з 5 лютого школярі зможуть повернутися та продовжити навчання в очному форматі», – повідомила Ірина Кагукіна.

Нагадуємо, що через значне погіршення погодних умов дистанційне навчання в закладах загальної освіти Коростенської громади продовжено по 4 лютого 2026 року включно.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X