Гімназії та ліцеї Коростенської громади переходять на дистанційне

Діти Коростенської громади через складні погодні умови переходять на дистанційне навчання.

Про це 9 січня повідомила Коростенська міська рада.

“У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов, з 12 по 16 січня 2026 року гімназії та ліцеї Коростенської громади тимчасово переходять на дистанційну форму навчання”, - йдеться у повідомленні.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X