З 7 по 10 жовтня 2025 року у місті Черкаси відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат U-16. Коростенську міську громаду на цих престижних змаганнях представляли вихованці ГО «Коростень Врестлінг» під керівництвом тренера Владислава Білоуса.

У суботу, 11 жовтня, на коростенському стадіоні «Спартак» відбувся матч 17-го туру Чемпіонату Житомирської області з футболу, в якому СК «Коростень/Агро-Нива» впевнено переміг ФК «Бердичів» з рахунком 7:0.