Під час засідання сесії Коростенської міської ради, відбулося урочисте нагородження спортсменів, які стали переможцями та призерами чемпіонату Європи, який проходив у червні цього року в румунському місті Клуж-Напока і чемпіонату світу, що відбувся у вересні 2025 року в болгарському місті Албена з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.