На трасі Коростень-Житомир поліцейські допомогли водійці, авто якої з’їхало в кювет

На трасі в Коростенському районі через ускладнену погоду авто злетіло в кювет, поліцейські допомогли водійці.

Про це 14 січня поінформувало управління поліції охорони в Житомирській області.

“Під час патрулювання неподалік села Веселівка Коростенського району наряд реагування Поліції охорони Житомирщини помітив автомобіль, який з’їхав у кювет.

Поліцейські оперативно зупинилися та разом з небайдужими водіями надали допомогу. За кермом перебувала жінка, яка перебувала у стресовому стані. Спільними зусиллями транспортний засіб було витягнуто з кювету, загрози життю та здоров’ю водійки не виявлено. Медична допомога не знадобилася”, - йдеться у повідомленні.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X