Жителі однієї з багатоповерхівок у Житомирській області викликали рятувальників через ртуть на кухні

У Житомирі рятувальники провели демеркуризацію ртуті.

Про це 24 листопада розповіли у пресслужбі ДСНС України в Житомирській області.

“Сьогодні зранку за екстреним номером «101» надійшло повідомлення, що в одній із багатоповерхівок Житомира на кухні розбився термометр. Власники звернулися до рятувальників за допомогою, щоб зібрати небезпечну речовину.

На місці події фахівці ДСНС у спеціальних захисних костюмах провели заходи з демеркуризації ртуті. За допомогою спеціального обладнання зібрали небезпечну речовину у ємність та обробили місце її розливу спецрозчином”, - йдеться у повідомленні.

Загрози для мешканців немає.

rtytyk251125 1

rtytyk251125 2

rtytyk251125 3

rtytyk251125 4

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X