Зеленський повідомив про підготовку нового обміну полоненими з росією

Президент Володимир Зеленський заявив, що обмінний трек між Україною і Росією продовжується, і планується новий обмін полоненими.

Про це він сказав під час спілкування з журналістами, передає «Суспільне».

"Наші розмови з американською групою продовжуються. Поки що тільки телефоном або онлайн. Є обміни, і цей трек продовжується. Він дуже важливий для України. Ви бачили, скільки людей ми повернули останнім часом. Зараз очікуємо ще на один обмін. Дай Боже, щоб все вийшло", — сказав президент.

Зеленський також прокоментував можливість візиту до Києва представників президента США Стіва Віткоффа та Джареда Кушнера.

"Так, ми їх очікуємо. Я думаю, що вони приїдуть. Ну, на сьогодні питання для нас війна в Україні — номер один. Для американців війна в Ірані — номер один. Але Україна також є серед пріоритетних тем. Ми про це проговорювали з переговорною групою. Очікуємо на зустріч", — сказав він.

Напередодні Великодня, 11 квітня, до України з російського полону повернулися 175 українських захисників та семеро цивільних.

12 квітня керівник Офісу президента Кирило Буданов заявив, що готується черговий обмін військовополоненими.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X