За останній тиждень у Житомирській області зареєстровано два випадки сказу серед тварин

На Житомирщині протягом тижня з 24 по 30 січня зареєстрували два випадки захворювання на сказ серед тварин. Один із них підтвердили у великої рогатої худоби.

Про це йдеться у щотижневому звіті Головне управління Держпродспоживслужби у Житомирській області, оприлюдненому 2 лютого.

"Зареєстровано 2 випадки захворювання на сказ, останній підтверджено у бичка Ярунська ОТГ Звягельського району. Наразі тривають заходи з недопущення поширення захворювання”, - йдеться у повідомленні.

Насьогодні спеціалістами щеплено від сказу 4279 - собак та 3445 котів, 348 голів інших тварин (ВРХ,ДРХ тощо).

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X