За два дні патрульні зупинили понад десяток нетверезих кермувальників на дорогах Житомирщини

За вихідні патрульні Житомирщини виявили 13 кермувальників з ознаками сп'яніння.

Про це 1 червня розповіли у пресслужбі патрульної поліції Житомирської області.

“На всіх водіїв патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортними засобами в стані сп’яніння) КУпАП. Кожен із них свідомо сів за кермо, наражаючи на небезпеку себе, пасажирів та інших учасників дорожнього руху”, - йдеться в інформації.

Надалі рішення щодо притягнення до відповідальності водіїв ухвалюватиме суд.

Нагадуємо про відповідальність:

- на водія, який вперше сів за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 17 000 гривень та позбавлення права керування автомобілем на 1 рік;

- якщо керманич вдруге порушив вимоги ст. 130 КУпАП, тоді на нього чекає штраф у розмірі 34 000 гривень та позбавлення права керування на 3 роки;

- у випадку, якщо водій втретє за рік керував транспортним засобом у нетверезому стані, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 51 000 гривень та позбавлення права керування на 10 років;

- якщо водій, який керував авто вживав алкоголь чи наркотичні засоби, психотропні речовини, лікарські препарати до проведення відповідного огляду після скоєння ДТП, тоді він порушив вимоги ч. 4 ст. 130 КУпАП — 34000 гривень або адміністративний арешт на строк 15 діб із позбавленням права керування на 3 роки.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X