У Житомирі розшукали 15-річну матір покинутого біля смітника немовляти: що відомо

Житомирські поліцейські встановили матір залишеного на вулиці немовляти.

Про це 21 листопада повідомляє Житомирське районне управління поліції №1.

«Ввечері 19 листопада місцева жителька виявила новонароджену дитину неподалік смітників на вулиці Покровській. Хлопчика ушпиталили, а поліцейські розпочали розшук його матері. На місці події працювали слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції №1 та кінологи. Правоохоронці зафіксували обставини, вилучили слідову інформацію. Слідчі розпочали досудове розслідування з попередньою кваліфікацією за ч. 3 ст. 135 (Залишення в небезпеці) КК України. Також правоохоронці опрацювали записи з камер відеоспостереження неподалік місця події, опитали можливих свідків, провели низку інших розшукових заходів та встановили, що дитину народила 15-річна житомирянка», - йдеться у повідомленні.

Нині в родині дівчини працюють ювенальні поліцейські. У межах досудового розслідування заплановано низку експертних досліджень, у тому числі щодо психічного стану дівчини, а також встановлення батька дитини. Нині немовля знаходиться в лікарні, медики оцінюють його стан як стабільний.

Нагадаємо, 19 листопада місцева жителька виявила немовля неподалік смітника на вулиці Покровській. Поліція розшукує матір дитини.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X