Після ДТП на Житомирщині рятувальники деблокували водія з автівки, п’ятеро людей госпіталізовані

У Житомирському районі рятувальники деблокували травмованого водія з пошкодженого внаслідок ДТП автомобіля.

Про це 22 січня повідомила пресслужба Головного управління ДСНС у Житомирській області.

«Подія сталася сьогодні вдень поблизу с. Світин за участю вантажівки та легкового автомобіля. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водія останнього затисло всередині. Аби деблокувати постраждалого, рятувальникам довелося розтискати електро- та гідроінструментами металеві конструкції автівки. Після чого фахівці ДСНС передали постраждалого медикам. Двох водіїв та трьох пасажирів госпіталізовано до лікарні. Усі обставини наразі з’ясовуються фахівцями», - йдеться у повідомленні.

avarzhio220126 1

avarzhio220126 2

avarzhio220126 3

avarzhio220126 4

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X