На Житомирщині обстежують територію, що постраждала від атаки рф: працює комісія

Внаслідок ворожої атаки у Житомирі пошкоджені житлові та господарчі приміщення, на місці обстрілу працює комісія з надання компенсації за пошкоджене та зруйноване майно.

Про це 12 квітня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Житомир сьогодні знову під ворожими обстрілами. На місці працює комісія з надання компенсації за пошкоджене та зруйноване майно — фахівці фіксують руйнування та складають відповідні акти. Внаслідок атаки з повітря зазнали пошкоджень житлові та господарчі приміщення. Спеціальні служби та правоохоронні органи проводять перевірку територій задля виявлення вибухонебезпечних предметів», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вранці 12 травня росія атакувала цивільну інфраструктуру Житомирської області. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко повідомляв, що внаслідок обстрілу пошкоджені декілька житлових та господарчих будівель та автомобілі.

zhinasl120526 1

zhinasl120526 2

zhinasl120526 3

zhinasl120526 4

zhinasl120526 5

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X