Минулого місяця патрульні Житомирщини склали понад 2000 постанов на водіїв за перевищення швидкості

Патрульні Житомирщини продовжують притягати до відповідальності прихильників швидкісної їзди.

На цьому 19 грудня наголосили у пресслужбі патрульної поліції Житомирської області.

“Ми постійно стежимо за дотриманням швидкісного режиму за допомогою приладу TruCam — особливо на ділянках доріг, де найчастіше трапляються ДТП.

За минулий місяць патрульні склали понад 2000 адміністративних матеріалів за перевищення швидкості”, - йдеться у повідомленні.

Патрульні нагадують про відповідальність:

-згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год — тягне за собою штраф у розмірі 340 гривень — 1860 постанов;

-згідно з ч. 4 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1700 гривень — 161 постанова.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X