Служба безпеки України та Національна поліція задокументували факти службової недбалості керівників двох водопровідних підприємств Житомирщини, через які бюджету завдано понад 5 млн грн збитків.

Подія сталася на початку липня у м. Бердичеві. Від завданого ножового поранення загинула 41-річна містянка. Днями слідчі поліції завершили розслідування, матеріали скеровано до суду.