У житомирському дитсадку №49 діти самостійно покинули заклад і блукали містом. Інцидент стався у середу, 18 березня. Двоє дівчаток 5 і 6 років самостійно вийшли з дитячого садка, який знаходиться у центрі міста, та пішли у бік гідропарку.

24 березня близько 17:00 у Житомирі пролунав звук вибуху. За словами медиків, осколкове поранення отримала 12-річна дитина. В ДСНС і поліції Житомирщини сказали, що подробиці щодо вибуху озвучать згодом.