Жителів Овруцької громади закликають долучитися до збору крові для Збройних Сил України

21 травня до Овруцької громади завітає Житомирський центр крові.

Про це 13 травня поінформували в Овруцькій міській раді.

“Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до збору крові для Збройних Сил України та обласних медичних закладів!”, - йдеться у повідомленні.

Місце проведення: Будинок культури, м. Овруч, вул. Тараса Шевченка, 46

Час: з 9:00 до 13:00

ХТО МОЖЕ БУТИ ДОНОРОМ:

Вік від 18 років

Вага від 50 кг

Відсутність протипоказів (тимчасових або абсолютних)

Якщо маєте хронічні захворювання чи приймаєте ліки — проконсультуйтесь із лікарем на місці.

Протипокази:

серцево-судинні, печінкові чи ниркові захворювання,
цукровий діабет, онкологія, вірусні гепатити В і С,
ендокринні хвороби, тяжкі хірургічні втручання.

З СОБОЮ ВЗЯТИ:

Паспорт
Ідентифікаційний код

Попередній запис: 097 803 00 33

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X