Жителі Овруча в місцевій бібліотеці виготовляють окопні свічки для захисників

Овручани не забувають про військових у морозяні дні й продовжують виготовляти окопні свічки.

Про це поінформували в Овруцькій бібліотеці ім. А. Малишка.

“В Україні зараз зовсім не по-літньому. Мороз, сніг, і здається, що холод забирає навіть повітря... Але в Овруцькій центральній бібліотеці імені Андрія Малишка по-особливому тепло й навіть спекотно! І не від батарей - від людських сердець. Бо тут кипить робота: ми знову виготовляємо окопні свічки для наших захисників.

Колектив нашої бібліотеки дуже тішиться цими днями, адже поруч з нами такі небайдужі люди - ви всі. Щиро дякуємо всім, хто долучається: хто допомагає матеріалами, добрим словом та коштами: жіночий вокальний колектив НЕЗАЛЕЖНІ (с.В.Фосня), Олександр Дідківський ("Панська хата"), Бухгалтерсько-юридична компанія "Шатило & Партнери"! Саме завдяки вам у холодних окопах стає трохи тепліше, адже кожна свічка - це тепло рук, щирих думок і молитви за тих, хто зараз на передовій”, - йдеться у повідомленні.

615823460 876630368398019 8982035078635623846 n

615797206 876630255064697 7301824925122500010 n

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X