За позовом прокуратури Овруцькій міській раді повернуто понад 172 тис. грн за невикористане пальне.
Про це 14 квітня в Коростенській окружній прокуратурі.
“Овруцька міська рада у листопаді 2023 року уклала договір із товариством з обмеженою відповідальністю про закупівлю 2 тис літрів бензину та 2 тис літрів дизельного палива для потреб громади на загальну суму 216 тис грн. Однією з умов договору було користування автозаправними станціями в межах Овруцької громади.
Однак, у лютому 2025 року визначені договором АЗС у зазначеній громаді припинили своє функціонування і використати талони на пальне стало неможливо. У зв’язку з цим, товариство заборгувало громаді понад 159 тис. грн за невикористане пальне.
З метою захисту державних інтересів Коростенська окружна прокуратура подала до суду позов в інтересах держави в особі Овруцької міської ради про стягнення понад 159 тис грн заборгованості за невикористане пальне, 9 200 грн інфляційних втрат та 3% річних за договором”, - йдеться у повідомленні.
Господарський суд Вінницької області задовольнив позов у повному обсязі.