В Овручі рятувальники відкачували воду з прибудинкової території

Вчора в місті Овруч рятувальники ліквідовували наслідки підтоплення на прибудинковій території.

Про це 25 лютого розповіли у пресслужбі ДСНС України в Житомирській області.

«Упродовж години фахівці ДСНС за допомогою мотопомпи відкачали близько 15 куб. м води», - йдеться в повідомленні.

641610569 1241688538095271 6150980386585818535 n

641644546 1241688574761934 1075689734855264870 n

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X