Вчора в місті Овруч рятувальники ліквідовували наслідки підтоплення на прибудинковій території.
Про це 25 лютого розповіли у пресслужбі ДСНС України в Житомирській області.
«Упродовж години фахівці ДСНС за допомогою мотопомпи відкачали близько 15 куб. м води», - йдеться в повідомленні.

