У селі на Овруччині горів будинок: рятувальники вивели із задимленого приміщення жінку та чоловіка

На Коростенщині під час пожежі постраждали дві людини.

Про це 11 травня повідомили у пресслужбі ДСНС України у Житомирській області.

«Подія сталася сьогодні вранці у селі Велика Хайча Коростенського району. Ще до прибуття рятувальників місцеві жителі вивели із задимленого будинку 40-річну жінку та 53-річного чоловіка. Медики госпіталізували чоловіка з попереднім діагнозом — отруєння продуктами горіння. Жінку оглянули на місці, від госпіталізації вона відмовилася. Рятувальники ліквідували пожежу. Вогнем знищено речі домашнього вжитку та меблі, також пошкоджено стелю та стіну будинку», - йдеться у повідомленні.

Причина займання встановлюється офіцером-рятувальником громади.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X