У селах Овруцької громади на кілька днів відключатимуть світло

Шість сіл Овруцької громади зранку і до вечора через ремонтні роботи залишатимуться без електропостачання.

Про це 14 січня поінформувала Овруцька міська рада.

“Овруцький РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтом електрообладнання буде припинено електропостачання споживачів електричної енергії в:

з 19.01.2026 до 23.01.2026 (з 09-00 до 17-00) повністю такі села:

  • с. Семени
  • с. Павлюківка
  • с. Титянчуки

з 26.01.2026 до 30.01.2026 (з 09-00 до 17-00) повністю такі села:

  • с. Потаповичі
  • с. Білокамінка
  • с. Збраньківці

Щодо уточнення детальної інформації, будь ласка, звертайтеся до Овруцького РЕМу”, - йдеться у повідомленні.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X