На Овруччині під час пожежі в приватному будинку загинув пенсіонер

Під час гасіння пожежі в оселі рятувальники виявили тіло чоловіка. Трагедія сталася вчора вдень у с. Гошів Овруцької громади Коростенського району.

Про це зранку, 15 грудня, поінформували у пресслужбі ДСНС України у Житомирській області.

"Там у задимленому будинку в одній із кімнат рятувальники виявили на підлозі біля ліжка 82-річного чоловіка без ознак життя. Пожежу ліквідовано за півгодини. Вогнем знищено частину підлоги та речі домашнього вжитку. Розповсюдження на весь будинок не допущено", - йдеться у повідомленні.

Ймовірно зайнялося через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Усі обставини наразі встановлюються.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X