На Овруччині учні та вчителі виготовили 200 окопних свічок для військових

Шкільна родина з Овруцької громади виготовила 200 окопних свічок для фронту.

Про це 3 лютого повідомив міський голова Овруча Іван Коруд.

“Хочу щиро подякувати колективу Великохайчанської філії Бондарівського ліцею: учням, педагогам та технічним працівникам на чолі із завідувачкою філії Ольгою Мазур, які вже три роки поспіль усією шкільною родиною займаються виготовленням окопних свічок. У цій волонтерській справі їм допомагають і небайдужі жителі Великої Хайчі та Кобилина — хто коштами, хто матеріалами. Незалежно від форми внеску, усі працюють на спільний результат.

Принагідно зазначу, що чергова партія у кількості близько 200 окопних свічок, яку колектив філії передав міській раді, минулими вихідними була відправлена нашим військовослужбовцям на фронт разом зі смаколиками, придбаними небайдужими жителями громади”, - зазначив міський голова.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X