У Овруцькій міській лікарні проводили операцію військовополоненому з росії. Йому надавали допомогу хірурги та провели оперативне втручання. Він пролежав у лікарні декілька днів, а потім його забрали наші військові.

Подія сталась увечері 27 вересня в Овруцькій громаді. Унаслідок травмування потягом на залізниці ушкодження отримав місцевий житель. Розпочато кримінальне провадження.

Керівництво комунального некомерційного підприємства "Овруцька міська лікарня "Овруцької міської ради Житомирської області має намір зробити капітальний ремонт у терапевтичному відділенні.