7 травня 2026 року в Овручі пройшла відкрита зустріч людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Учасники зустрічі звернулися до Міністерства соцполітики України із закликом до подальшої конструктивної розмови і вирішення питань соцзахисту людей даної категорії.