Захиснику з Олевської громади передали автомобіль для виконання бойових завдань

Військовому, з Олевської громади, передано автомобіль, придбаний завдяки спільній підтримці містян та всіх небайдужих.

Про це 1 грудня розповіли в Олевській міській раді.

“Частину коштів на його придбання - 115 992 грн - було зібрано під час благодійного ярмарку до Дня Незалежності України. Ще 20 000 грн - сертифікат, який відділ культури та туризму Олевської міської ради отримав під час відзначення Дня Незалежності та передав на підтримку наших захисників.

Автомобіль пройшов повну підготовку до служби.

Висловлюємо вдячність:

Івану Стрелюку — за ремонтно-технічні роботи;
Василю Сороці — за якісне фарбування та зовнішню підготовку.

Щира подяка всім, хто долучився до збору, підготовки та передачі автомобіля. Дякуємо військовим за їхню службу, витримку та відданість”, - подякували в міській раді.

592696148 1317910220380698 1464307808397530819 n

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X