Військовому, з Олевської громади, передано автомобіль, придбаний завдяки спільній підтримці містян та всіх небайдужих.
Про це 1 грудня розповіли в Олевській міській раді.
“Частину коштів на його придбання - 115 992 грн - було зібрано під час благодійного ярмарку до Дня Незалежності України. Ще 20 000 грн - сертифікат, який відділ культури та туризму Олевської міської ради отримав під час відзначення Дня Незалежності та передав на підтримку наших захисників.
Автомобіль пройшов повну підготовку до служби.
Висловлюємо вдячність:
Івану Стрелюку — за ремонтно-технічні роботи;
Василю Сороці — за якісне фарбування та зовнішню підготовку.
Щира подяка всім, хто долучився до збору, підготовки та передачі автомобіля. Дякуємо військовим за їхню службу, витримку та відданість”, - подякували в міській раді.
