Вважався безвісти зниклим: до Олевської громади на щиті повертається Захисник Володимир Панасюра

Трагічна звістка надійшла до Олевської громади: загинув військовий Володимир Панасюра.

Про це 29 грудня повідомила Олевська міська рада.

“Поблизу населеного пункту Ободи Сумської області в ході виконання бойового завдання загинув житель села Тепениця рядовий Панасюра Володимир Васильович. Навіки 36…

Наш Герой мужньо захищав Україну та кожного з нас на посаді гранатометника десантно-штурмового відділення. З вересня 2024 року вважався безвісти зниклим, втім стало відомо про загибель Захисника.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя. Його стійкість та мужність назавжди залишиться у серцях тих, хто знав, поважав та любив Володимира.

Світла і вічна пам'ять!”, - наголосили в міській раді.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X