В Олевську рятувальники чотири години відкачували воду з підвалу ліцею

У Коростенському районі рятувальники відкачали воду з підвалу місцевого ліцею.

Про це 16 березня поінформували у пресслужбі ДСНС України в Житомирській області.

“Сьогодні вдень в місті Олевськ рятувальники ліквідовували наслідки підтоплення підвального приміщення одного з місцевих ліцеїв. Упродовж чотирьох годин фахівці ДСНС за допомогою мотопомпи відкачали близько 200 куб. м води.

До проведення аварійних робіт було залучено 3 рятувальника та 1 одиниця техніки”, - йдеться у повідомленні.

653103346 1256428133287978 1182948112052884592 n

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X