Молодіжна рада громади передала 16 000 гривень заступнику Олевського міського голови Юрію Данюку на потреби військових.
Про це 19 лютого розповіли в Олевській міськраді.
«Кошти були зібрані під час проведення спортивних змагань, які об’єднали активних, небайдужих і згуртованих жителів.
Кожен внесок, кожна участь і кожна ініціатива – це реальна підтримка тих, хто щодня стоїть на захисті країни. Молодь вкотре доводить: відповідальність і патріотизм проявляються не лише у словах, а й у конкретних діях.
Дякуємо всім учасникам заходу, організаторам і благодійникам за активність, довіру та спільний результат. Разом підтримуємо наших захисників», - подякували в міській раді.