Під час благодійного ярмарку в Олевському ліцеї зібрали 50 тис. грн на потреби військових

В Олевському ліцеї №3 відбувся благодійний ярмарок, який став не просто шкільною подією, а яскравим прикладом єдності, небайдужості та щирої підтримки наших Захисників і Захисниць.

Про це 26 січня розповіли в Олевській міській раді.

“Завдяки спільним зусиллям учнів, педагогів, батьків та всіх, хто долучився, вдалося зібрати 50 тисяч гривень на потреби українських військових. Ці кошти діти разом з директоркою навчального закладу Раїсою Бабич передали міському голові Сергію Лисицькому на потреби оборонців.

Щиро дякуємо колективу ліцею за ініціативність і виховання справжніх громадян, учням - за відкриті серця, батькам - за підтримку та довіру, а кожному учаснику ярмарку - за внесок у спільну справу”, - подякували в міській раді.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X