В Олевському ліцеї №3 відбувся благодійний ярмарок, який став не просто шкільною подією, а яскравим прикладом єдності, небайдужості та щирої підтримки наших Захисників і Захисниць.
Про це 26 січня розповіли в Олевській міській раді.
“Завдяки спільним зусиллям учнів, педагогів, батьків та всіх, хто долучився, вдалося зібрати 50 тисяч гривень на потреби українських військових. Ці кошти діти разом з директоркою навчального закладу Раїсою Бабич передали міському голові Сергію Лисицькому на потреби оборонців.
Щиро дякуємо колективу ліцею за ініціативність і виховання справжніх громадян, учням - за відкриті серця, батькам - за підтримку та довіру, а кожному учаснику ярмарку - за внесок у спільну справу”, - подякували в міській раді.