Ліцеїсти з Олевської громади зібрали та передали допомогу для захисників

У Кишинському ліцеї відбулася щира та важлива ініціатива на підтримку наших захисників.

Про це 18 березня розповіли в Олевській міській раді.

“Учні об’єднали зусилля й зібрали пакунки для військових. До них увійшли необхідні ліки, засоби гігієни та смаколики – усе те, що може стати у пригоді або додати трохи домашнього тепла.

Зібрану допомогу учні передали міському голові Сергію Лисицькому для подальшої організованої передачі військовим, з урахуванням актуальних потреб і напрямків, куди підтримка необхідна найбільше.

Щиро дякуємо кожному, хто долучився до цієї ініціативи. Ваша турбота і небайдужість мають велике значення”, - подякували в міській раді.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X