Дошкільнята в Олевську під час акції зібрали теплі речі та засоби гігієни для військових

Колектив Олевського закладу дошкільної освіти №2 «Малятко» разом із батьками та вихованцями провели теплу й щиру акцію «День доброти».

Про це 28 листопада розповіли в Олевській міській раді.

"У межах ініціативи зібрали необхідні для наших захисників речі: теплі шкарпетки, засоби гігієни та інші корисні дрібниці, які допоможуть військовим у повсякденних умовах служби.

Такі добрі справи навчають найменших важливим цінностям — підтримці, вдячності та єдності. Дякуємо всім, хто долучився до доброї ініціативи заради тих, хто щодня оберігає нашу безпеку", - йдеться у повідомленні.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X