У Житомирській області від початку 2026 року зафіксували три випадки захворювання на ботулізм. Усі троє постраждалих – чоловіки, які їли рибу. Останній випадок стався минулого місяця на півночі Житомирської області.
Автомобіль для військового із села Пояски придбано та передано завдяки спільним зусиллям Олевської громади.
З початку 2026 року в Олевському центрі первинної медичної допомоги в оновленому кабінеті профілактичних щеплень вакцинували 751 людину. Кабінет оновили завдяки фінансовій допомозі від ЮНІСЕФ. Планову імунізацію в кабінеті щеплень можуть отримати відповідно до оновленого календаря, як діти, так і дорослі.
Ще одна гірка втрата для Олевської громади.
Військовому з села Покровське, який проходить службу у складі 143-ї окремої механізованої бригади, придбали та передали детектор БПЛА Video Hunter 3.
Більше статей...
Сторінка 12 із 227