У Житомирській області від початку 2026 року зафіксували три випадки захворювання на ботулізм. Усі троє постраждалих – чоловіки, які їли рибу. Останній випадок стався минулого місяця на півночі Житомирської області.

З початку 2026 року в Олевському центрі первинної медичної допомоги в оновленому кабінеті профілактичних щеплень вакцинували 751 людину. Кабінет оновили завдяки фінансовій допомозі від ЮНІСЕФ. Планову імунізацію в кабінеті щеплень можуть отримати відповідно до оновленого календаря, як діти, так і дорослі.