В Олевську на Житомирщині 22 січня відкрили нове приміщення Центру психосоціальної підтримки ветеранів та людей, постраждалих від війни. У Центрі надаватимуть психологічну, юридичну та реабілітаційну допомогу ветеранам, військовослужбовцям, їхнім родинам і сім’ям загиблих захисників.
Місцева влада Олевська прокоментувала ситуацію, яка виникла навколо нібито закриття пологового відділення у центральній лікарні.
В Олевську відбувся мітинг з нагоди Дня Соборності України - дня, що символізує єдність українських земель, силу національного духу та незламне прагнення нашого народу бути разом, незалежно від випробувань.
У складних обставинах війни особливо важливо, щоб поруч були люди й інституції, готові оперативно підтримати родини наших захисників.
Олевська центральна лікарня наразі не має договору з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) на пакет "Медична допомога при пологах". Це означає, що пологове відділення може втратити державне фінансування в межах Програми медичних гарантій. В Олевській міській раді сказали, що у разі відмови НСЗУ громада готова фінансувати відділення з місцевого бюджету.
Більше статей...
- В Олевській міськраді нагадали про Пункт незламності, де можна зігрітися та зарядити телефони
- Дві сестрички з села Олевської громади на новорічні свята зібрали 10 тис. грн на потреби військових
- Громада Олевська передала військовому автомобіль з маскувальними сітками
- На Олевщині попереджають про небезпечні вибухові предмети, які скидають з Шахедів
Сторінка 31 із 227