Різдво для малинських комунальників розпочалося із неприємного подарунку.
Про це 26 грудня розповіли в КП “Енергія”.
“Вчора нас чекало ось таке. Знову вандалізм. І знову - там, де зроблено для людей. Менше року працює громадська вбиральня в центрі міста - і ми вкотре змушені писати про одне й те саме. Цього разу:
• виламані вхідні двері;
• зламаний змішувач;
• як наслідок - перемерзла вода в системі.
На жаль, це вже не перший і не другий випадок.І ось - вчергове. Можна безкінечно вимагати гарних умов, але з таким ставленням хіба вони будуть?”, - резюмують комунальники.

