Вандали потрощили громадську вбиральню в Малині

У Малині вандали зламали в громадській вбиральні крани, зливний бачок та обмалювали двері.

Про це 26 листопада розповіли в КП “Енергія” Малинської міської ради.

“Шановна громадо! Знову маємо випадок вандалізму у громадській вбиральні. Зафіксовано: два зламані крани, зламаний та розібраний на деталі зливний бачок, зняті декоративно-захисні дверцята лічильника води, обмальовані та пошкоджені двері.

Внаслідок цього сталося довготривале неконтрольоване витікання води. Частина сантехніки не підлягає ремонту і потребує повної заміни.

Закликаємо всіх мешканців дбайливо ставитися до спільного майна. Громадські простори створені для користування кожного, а їхній стан залежить від нашої культури та поваги один до одного. Кожна зламана річ — це витрачені кошти, які могли б піти на розвиток громади. Батьків і педагогів просимо провести бесіди з дітьми щодо дбайливого ставлення до майна громади”, - зазначили в комунальному підприємстві.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X